Ječmen dětský jahodový GW

Jahodový ječmen je bezlepkový a zcela přírodní.

Jahodový ječmen je sušená šťáva z listů mladého ječmene se sladidlem a přírodní jahodovou příchutí. je to svěží, enzymaticky živý nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin.

Složení: z 80 % sušená šťáva z listů mladého (zeleného) ječmene, náš klasický ječmen jak ho známe, zbylých 20% je jahodové aroma, extrakt z citrusů, březový cukr (xylitol) a přírodní sladidlo stévie.

Ječmen Green Ways je enzymatický elixír plný života. Představte si mladou rostlinku ječmenné trávy, jak klíčí, proráží tvrdou krustu zeminy a roste vzhůru ke slunci. Tento cílevědomý, mladistvý organismus je sklízen v období svého rozpuku. Je zpracován v okamžiku, kdy nasál nesmírné množství živin a energie ze země, vody, vzduchu a slunce. Tyto základní elementy se přirozeně přetváří na komplexnější látky, jež poté využívá vyšší potravní řetězec, a tudíž i my. Ječmen GW pěstujeme, sklízíme i zpracováváme v souladu s principy ekologického zemědělství. Na váš stůl přichází opatřený BIO certifikací, která šetrné zpracování dokládá.

Výrobce: Green Ways s.r.o.

Cena: 1150,-Kč, zboží skladem

Dětský ječmen jahodový Green Ways

Dětský ječmen jahodový - cestovní balení

Máte-li zájem získat zelené a barevné potraviny GW pro sebe levněji, ráda Vám pomohu s vyplněním kupní smlouvy u firmy Green Ways, která Vám umožní objednávat produkty GW v režimu 3+1 ZDARMA, a to v jakékoli kombinaci a bez závazků.

V případě zájmu mě kontaktujte...