Zelený Ječmen Green Ways

Ječmen v prášku i v tabletkách GW

Superpotravina zelený Ječmen od společnosti Green Ways je svěží, enzymaticky živý nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin. V oblasti jeho užitku jsou více jak třicetileté zkušenosti. Na účinky ječmenné šťávy bylo vypracováno několik desítek vědeckých prací a studií.

Zelený ječmen GW
Zelený ječmen GW

V ječmeni jsou obsaženy důležité vitamíny (například B1, B2, B3, B6, C nebo E), aminokyseliny (lysin, leucin, glycin, prolin či izoleucin) i minerály (draslík, železo, vápník či hořčík). Obsahuje velké množství enzymů a antioxidantů. Zelený (mladý) ječmen se sklízí a suší speciálními metodami tak, aby v něm zůstalo zachováno maximální množství pro tělo prospěšných látek. Ječmen neslouží jako náhrada zdravé a pestré stravy. 

Prodejní cena: 1150,-Kč

Zboží je skladem.

Výrobce: Green Ways 

Dostupná balení ječmene: 

Ječmen v prášku (BIO) - 300 g 

Ječmen v tabletách (BIO) - 210 g (600 tablet) 

Ječmen cestovní balení - 125 g (25 sáčků) 

Dětský ječmen (s příchutí jahod) - 240 g 

Dětský ječmen cestovní balení 90g 

Při pravidelné a dlouhodobé konzumaci dokáže tato šťáva z ječmene rozpohybovat trávicí trakt, pomáhá při chudokrevnosti, snižuje hladinu cholesterolu nebo zpomaluje stárnutí buněk. Přináší také plnohodnotnější spánek, lepší soustředění i zlepšení paměti.

Máte-li zájem získat zelené a barevné potraviny GW pro sebe levněji, ráda Vám pomohu s vyplněním kupní smlouvy u firmy Green Ways, která Vám umožní objednávat zelený ječmen, chlorellu a barevné potraviny GW v režimu 3+1 ZDARMA, a to v jakékoli kombinaci a bez závazků.

V případě zájmu mě kontaktujte.