Časté dotazy - Ječmen a Chlorella GW


Jaké je dávkování Ječmene a Chlorelly Green Ways?
Dávkování zelených potravin je individuální, základní dávkování k zeleným potravinám je na našich webových stránkách "Dávkování" - záleží ale na pohlaví, věku, životním stylu, jídelníčku, zdravotním stavu a také na očekávání konkrétního konzumenta. V případě zájmu o bližší informace doporučujeme obrátit se na poradce v oblasti zelených potravin. 


K čemu zelené potraviny Ječmen a Chlorella vlastně slouží? 

Zelený ječmen Green Ways a jeho přínosy:

 • sytí naše buňky širokou škálou potřebných vitamínů a minerálů, obsahuje enzymy, které urychlují hojení a dodávají energii
 • je zásadotvorný, bojuje proti překyselení, které je příčinou mnoha našich zdravotních problémů
 • obsahuje velké množství chlorofylu, který pak působí protizánětlivě a zároveň deodoračně
 • dodá velké množství antioxidantů, které nás chrání proti nebezpečným volným radikálům a tím je účinnou prevencí proti civilizačním chorobám
 • jemně čistí organismus (zejména tělní tekutiny - krev, pot, moč, mozkomíšní mok)

Chlorella pyrenoidosa a její přínos:

 • posiluje imunitní systém, stabilizuje krevní cukr a upravuje cholesterol
 • usnadňuje trávení, podporuje zažívání a udržuje zažívací trakt zdravý, obnovuje střevní mikrobiom (Chlorella působí prebioticky i probioticky)
 • je jedním z nejbohatších zdrojů zeleného barviva chlorofylu, který zvyšuje počet červených krvinek, bojuje proti anémii nebo pročišťuje játra. Společně s ostatními látkami pak podporuje činnost nervové soustavy, pomáhá s krvetvorbou, čistí trávicí soustavu a pomáhá při kožních problémech a zánětech.
 • pomáhá při detoxikaci organismu
 • v trávicím traktu na sebe navazuje těžké kovy, toxiny a jiné škodliviny
 • obsahuje plno enzymů, které pomáhají urychlit hojení a zlepšují trávení

Je nutné jíst ječmen i chlorellu Green Ways zároveň?

Při současné konzumaci obou zelených potravin dojde k synergickému efektu a účinky se nesčítají, ale násobí. Není to tedy nutné, ale chytré :-)


V jaké formě se Ječmen a Chlorella konzumují?

Zelený ječmen je ve formě prášku nebo v tabletách, vzniká vysušením vylisované šťávy z listů mladého ječmene. Prášek je rozpustný ve vodě a jeho rozpuštěním získáte sytě zelený osvěžující nápoj, tablety jednoduše zapijete vodou. Namíchat si můžete také ochucený jahodový ječmen, vhodný například pro děti.
Chlorella pyrenoidosa je k dispozici v tabletách, které lze cucat, kousat i zapíjet nebo v prášku, který smícháte s vodou, případně použijete jako přídavek do kaší a smoothies. Lze použít také pro kosmetické účely.


Jaká je cena zelených potravin GW?

Cena za 1 balení kvalitního zeleného ječmene i chlorelly pyrenoidosy činí 1150 Kč.
Při preventivním dávkování vydrží balení cca na 2 měsíce, tzn. že oba produkty Vás denně nestojí více než 40 Kč (to je mimochodem cena jedné vody v restauraci)...

V případě, že by jste chtěli pro sebe mít zelené potraviny levněji, lze uzavřít s GW kupní smlouvu a pak můžete objednávat v režimu 3+1 ZDARMA v jakémkoli složení a bez závazků. Pokud o smlouvu máte zájem, kontaktujte mě, ráda Vám pomohu s jejím vyplněním.


Jak poznám kvalitní zelené potraviny?
Spíše nepoznáte než poznáte. Jak se říká "Papír snese všechno" a nebo "Slibem nezarmoutíš". Určitě je dobré hlídat si expiraci, neboť produkty jsou účinné jen tehdy, jsou-li čerstvé. Doporučujeme proto značku Green Ways, neboť tato společnost jiné produkty nenabízí a dělá vše proto, aby měla vždy nejkvalitnější mladý ječmen a chlorellu na trhu za přijatelnou cenu. Můžete také pročíst spoustu recenzí, ale v tom se pak už člověk ztrácí. Za náš tým mohu uvést, že všichni Ječmen i Chlorellu Green Ways konzumujeme již několik let a neměnili bychom.


Kvalitní a vždy čerstvé produkty zakoupíte v našem eshopu!

.


Máte-li zájem získat produkty GW pro sebe levněji, ráda Vám pomohu s vyplněním kupní smlouvy u firmy Green Ways, která Vám umožní objednávat zelené a barevné potraviny GW v režimu 3+1 ZDARMA, a to v jakékoli kombinaci a bez závazků.

V případě zájmu mě kontaktujte.