Novinky

vše co je nového ve světě zelených a barevných potravin Green Ways

Plánované přednášky, sdílení zdravotních zkušeností a společné detoxikačně-hubnoucí týdny

Máte zájem o aktuální informace ve světě zelených a barevných potravin Green Ways? Napište nám na info@jecmenachlorella.cz .

Vzhledem k současné covidové situaci jsou osobní setkání omezena, proto se můžete přidat alespoň k některé z připravovaných on-line akcí...


Lékařské přednášky - účast zdarma

Cca 1x za měsíc pořádá GW pro své partnery, zákazníky a jejich hosty přednášky lékařů.
Nejbližší termín Vám sdělíme na vyžádání.


Online rozhovory o zkušenostech s produkty Green Ways - každý měsíc - účast zdarma
Nejbližší termín: úterý 18.1.2022 od 19 do 20 h.
Povídání si můžete vyslechnout, ale máte také možnost se na cokoliv zeptat.


Detoxikačně-hubnoucí týdny
Díky zeleným a barevným potravinám možné dopřát tělu zdravý detox spojený s hubnutím.

Nejbližší termín je od neděle 16.1. do soboty 22.1.2022

Pro tento účel je vytvořena messengerová skupina, kde se vzájemně podporujeme a sdílíme výsledky :-). Pokud byste se chtěli do skupiny přidat, napište na info@jecmenachlorella.cz

Na jaře 2020 má poradkyně a kamarádka vytvořila skupinu, kde se se společnou motivací a silou snažíme každý měsíc dodržovat detoxikačně-hubnoucí týdny se zelenými a barevnými potravinami, díky kterým se pravidelně pročišťujeme a snižujeme nebo udržujeme váhu.
Není to vůbec těžké - dopoledne jíme výhradně ovoce, oběd normální, odpoledne výhradně zeleninu. Vynecháme úplně sladké a alkohol. Naopak přidáme zelené a barevné potraviny a během celého týdne je potřeba dodržet pitný režim...


1.5.2020 Barevná řada produktů - řepa, mrkev, borůvka, brusinka
Green Ways uvádí na trh novinku - barevnou řadu. Jedná se o odšťavněnou a vysušenou řepu a mrkev či rozdrzené a vysušené brusinky a lesní borůvky. Vše v praktických sáčcích, vhodné k rozpuštění ve vodě nebo posysání jakéhokoliv jídla.


20.4.2020 BIO
Produkty mají nově BIO certifikaci. 


2.3.2020 Zelený ječmen nově v tabletách!
Portfolio zelených produktů Green Ways je nyní kompletní a na každém z nás je výběr, zda si chlorellu či ječmen pořídíme raději v prášku nebo v tabletách nebo v praktickém cestovním balení. Zvolit si můžeme také ochucený jahodový ječmen... 


15.10.2019 Chlorella GW v prášku
GW představuje Chlorellu v prášku, která potěší milovníky smoothie i ty, kteří chtějí zvýšit nutriční hodnotu běžně připravovaných jídel. Chlorellu v práškové formě navíc využijete jako součást "domácí" kosmetiky. To vše bez nutnosti rozmělňovat dosavadní tablety na jemný prášek.

28.05.2019 Dětský Ječmen na cesty v praktickém balení

Dětský ječmen v praktických sáčcích oceníte nejen v dobách letních dovolených. Výhody balení na cesty jsou totiž zřejmé - vezměte si Ječmen na cesty do baťůžku, do kabelky, do přihrádky v autě nebo třeba do kapsy kalhot.


Máte-li zájem o registraci a získat Ječmen + Chlorellu GW pro sebe levněji, ráda Vám pomohu s vyplněním kupní smlouvy u firmy Green Ways, která Vám umožní objednávat zelené potraviny v režimu 3+1 ZDARMA a to v jakékoli kombinaci a bez závazků.

V případě zájmu mě kontaktujte.


Kvalitní a vždy čerstvé produkty zakoupíte v našem eshopu!