Novinky

vše co je nového ve světě zelených a barevných potravin Green Ways

1.5.2020 Barevná řada produktů - řepa, mrkev, borůvka, brusinka
Green Ways uvádí na trh novinku - barevnou řadu. Jedná se o odšťavněnou a vysušenou řepu a mrkev či rozdrzené a vysušené brusinky a lesní borůvky. Vše v praktických sáčcích, vhodné k rozpuštění ve vodě nebo posysání jakéhokoliv jídla.


20.4.2020 BIO
Produkty mají nově BIO certifikaci. 


2.3.2020 Zelený ječmen nově v tabletách!
Portfolio zelených produktů Green Ways je nyní kompletní a na každém z nás je výběr, zda si chlorellu či ječmen pořídíme raději v prášku nebo v tabletách nebo v praktickém cestovním balení. Zvolit si můžeme také ochucený jahodový ječmen... 


15.10.2019 Chlorella GW v prášku
GW představuje Chlorellu v prášku, která potěší milovníky smoothie i ty, kteří chtějí zvýšit nutriční hodnotu běžně připravovaných jídel. Chlorellu v práškové formě navíc využijete jako součást "domácí" kosmetiky. To vše bez nutnosti rozmělňovat dosavadní tablety na jemný prášek.

28.05.2019 Dětský Ječmen na cesty v praktickém balení

Dětský ječmen v praktických sáčcích oceníte nejen v dobách letních dovolených. Výhody balení na cesty jsou totiž zřejmé - vezměte si Ječmen na cesty do baťůžku, do kabelky, do přihrádky v autě nebo třeba do kapsy kalhot.


Doporučujeme:

Chcete získat pro sebe zelené produkty levněji než za doporučenou cenu 1150 Kč?

Rádi Vám zajistíme možnost objednávat zelené a barevné potraviny Green Ways v režimu 3+1 ZDARMA, a to v jakékoli kombinaci a bez závazků.

V případě zájmu nás kontaktujte.


Kvalitní a vždy čerstvé produkty zakoupíte v našem eshopu!