Poradci pro ječmen a chlorellu Green Ways

Jmenujeme se Vohlídalovi (na fotce je naše v té době 6ti letá dcera, která je tím největším jedlíkem chlorelly u nás doma) bydlíme v Obříství (okres Mělník) a zabýváme se poradenstvím pro zelené potraviny a jejich distribucí, jsme partneři společnosti Green Ways.

Se zelenými potravinami zeleným ječmenem a chlorellou od firmy Green Ways jsme se seznámili na jaře roku 2012 a z důvodu opakovaných zdravotních problémů, jsme začali konzumovat ječmen a chlorellu Green Ways. Od té doby jsou pro nás jednoduchou prevencí pro zdraví celé rodiny. Díky zeleným potravinám ustoupily dosavadní zdravotní problémy (časté záněty močových cest a horních cest dýchacích, gynekologické problémy, zácpa, alergie, astma a hlavně únava). Zelené potraviny se staly běžnou součástí našeho jídelníčku, cítíme se fyzicky i psychicky lépe a jsme zdravotně po dlouhé době opět v pořádku.

Díky práci jsme poznali mnoho zajímavých a skvělých lidí, získali nové přátele a zkušenosti a dozvěděli se mnoho důležitých informací. Rozhodli jsme se proto tyto informace šířit nejen osobně, ale i prostřednictvím našich internetových stránek a e-shopu. 

Domníváme se, že nejdůležitější věcí pro každého člověka je nejen jeho zdraví, ale především zdraví celé jeho rodiny. Jsme přesvědčeni, že zde najdete informace, které budou pro Vás přínosné, Vaše dotazy rádi zodpovíme a budeme moc rádi, když zelené potraviny pomohou i Vám.

V případě zájmu o zelené potraviny nebo další informace pro Váš zdravotní problém, kontaktujte nás nebo vyplňte a odešlete tento formulář, ozveme se Vám co nejdříve.

Vaše rodina Vohlídalova


V případě dotazů a zájmu nás kontaktujte.

Produkty lze objednat na našem eshopu.