Odborná poradce pro ječmen a chlorellu Green Ways

Jmenuji se Michaela Vohlídalová (na fotce jsem se svou 6ti letou dcerou, která je tím největším jedlíkem chlorelly u nás doma) bydlím v Obříství (okres Mělník) a zabývám poradenstvím pro zelené potraviny a jejich distribucí, jsem partnerem společnosti Green Ways.

Se zelenými potravinami zeleným ječmenem a chlorellou od firmy Green Ways jsem se seznámila na jaře roku 2012 a z důvodu mých opakovaných zdravotních problémů, jsem začala konzumovat ječmen a chlorellu Green Ways. Od té doby jsou pro mě jednoduchou prevencí nejen pro mé zdraví, ale také pro zdraví celé rodiny. Díky zeleným potravinám mi ustoupily dosavadní zdravotní problémy (časté záněty močových cest a horních cest dýchacích, gynekologické problémy, zácpa, alergie, astma a hlavně únava). Zelené potraviny se staly běžnou součástí mého jídelníčku, cítím se fyzicky i psychicky lépe a jsem zdravotně po dlouhé době opět v pořádku.

Díky své práci jsem poznala mnoho zajímavých a skvělých lidí, získala nové přátele a zkušenosti a dozvěděla se mnoho důležitých informací. Rozhodla jsem se proto tyto informace šířit nejen osobně, ale i prostřednictvím svých internetových stránek a e-shopu. 

Domnívám se, že nejdůležitější věcí pro každého člověka je nejen jeho zdraví, ale především zdraví celé jeho rodiny. Jsem přesvědčená, že zde najdete informace, které budou pro Vás přínosné, Vaše dotazy ráda zodpovím a budu moc ráda, když zelené potraviny pomohou i Vám.

V případě zájmu o zelené potraviny nebo další informace pro Váš zdravotní problém, kontaktujte mě nebo vyplňte a odešlete tento formulář, ozvu se vám co nejdříve.

Vaše Michaela Vohlídalová


Doporučujeme:

Chcete získat pro sebe zelené produkty levněji než za doporučenou cenu 1150 Kč?

Rádi Vám zajistíme možnost objednávat zelené a barevné potraviny Green Ways v režimu 3+1 ZDARMA, a to v jakékoli kombinaci a bez závazků.

V případě zájmu nás kontaktujte.

Produkty lze objednat na našem eshopu.