Něco o mě

Dobrý den, 

jsem ráda, že jste navštívil/a mé internetové stránky, které se věnují zeleným potravinám. Jmenuji se Michaela Vohlídalová (na fotce jsem se svou 6ti letou dcerou, která je tím největším jedlíkem chlorelly u nás doma) bydlím v Obříství, kde jsem do nedávna provozovala masážní salon Esme, a nyní se zabývám poradenstvím pro zelené potraviny a jejich distribucí, jsem partnerem společnosti Green Ways.
Se zelenými potravinami zeleným ječmenem a chlorellou jsem se seznámila na jaře roku 2012. Zaujaly mě natolik, že jsem se rozhodla pro jejich užívání. Velice brzy jsem zjistila sama na sobě, že mají příznivé účinky na mé zdraví. Díky nim ustoupily dosavadní zdravotní problémy (časté záněty močových cest a horních cest dýchacích, gynekologické problémy, zácpa, alergie, astma a hlavně únava). Zelené potraviny se staly běžnou součástí mého jídelníčku, cítím se fyzicky i psychicky lépe a jsem zdravotně po dlouhé době opět v pořádku.
Díky své práci jsem poznala mnoho zajímavých a skvělých lidí, získala nové přátele a zkušenosti a dozvěděla se mnoho důležitých informací.
Rozhodla jsem se proto tyto informace šířit nejen osobně, ale i prostřednictvím svých internetových stránek. Domnívám se, že nejdůležitější věcí pro každého člověka je nejen jeho zdraví, ale především zdraví celé jeho rodiny. Jsem přesvědčená, že zde najdete informace, které budou pro Vás přínosné, Vaše dotazy ráda zodpovím a budu moc ráda, když zelené potraviny pomohou i Vám.

V případě zájmu o zelené potraviny nebo další informace pro Váš zdravotní problém, kontaktujte mě nebo vyplňte a odešlete tento formulář, ozvu se vám co nejdříve.

Vaše Michaela Vohlídalová


Máte-li zájem o registraci a získat zelený Ječmen, Chlorellu GW nebo barevné potraviny pro sebe levněji, ráda Vám pomohu s vyplněním kupní smlouvy u firmy Green Ways, která Vám umožní objednávat veškeré produkty v režimu 3+1 ZDARMA, a to v jakékoli kombinaci a bez závazků.

V případě zájmu mě kontaktujte.