NEJen zelené potraviny

Ječmen a Chlorella Green Ways

„Prodáváme pouze to, co sami kupujeme a jíme“

Produkty, které Vám zasíláme jsou vždy čerstvé a jejich doručení je zdarma!
Do odvolání AKCE: 
Dobírka za symbolických 9 Kč místo běžných 54 Kč...

Zelené a barevné potraviny Green Ways jsou produkty,  které jsou vždy čerstvé a sami je jíme, pijeme. Zelený Ječmen GW i řasa Chlorella pyrenoidosa GW máme v prášku i v tabletách. Ječmen jahodový pro děti je přislazen stévií a je v prášku. Pro případ cestování Vám rádi zašleme praktické cestovní balení ječmene v pytlíčkách. Cestovní ječmen Green Ways je jak klasický, jak ho znáte, tak i jahodový.

Novinkou jsou produkty z barevné řady - Borůvka, Brusinka, Červená řepa a Mrkev. 

Nákupem zelených a barevných potravin Green Ways na našem e-shopu, získáte individuální poradenství ke všem produktům.

Kategorie

Tento eshop bohužel nepodporuje on-line platby, v případě, že máte zájem o platbu kartou nebo platbu on-line, lze produkty zakoupit, za stejných podmínek, na eshopu Esme.

Následně po odeslané objednávce Vás budeme během 24 hodin telefonicky kontaktovat, abychom s Vámi probrali dávkování a všechny Vaše případné otázky ohledně objednaných produktů.  

Máte-li zájem o registraci a získat zelený Ječmen, Chlorellu GW nebo barevné potraviny pro sebe levněji, ráda Vám pomohu s vyplněním kupní smlouvy u firmy Green Ways, která Vám umožní objednávat veškeré produkty v režimu 3+1 ZDARMA, a to v jakékoli kombinaci a bez závazků.